
Прямокутна акрилова ванна RAK Ceramics Rams (1700x700x370 мм) Біла Q-STORE -shopping-without-problems-
6 749 ₴
6 649 ₴
- Готово к отправке
- Код: 703882
Прямокутна акрилова ванна RAK Ceramics Rams (1700x700x370 мм)
RAK Ceramics є одним з найбільших у світі виробників кераміки. Основні виробничі активи компанії зосереджені у районі міста Дубаї. На заводах виготовляється понад сотня видів керамограніту, над створенням нових моделей керамічних виробів працюють провідні італійські та іспанські дизайнери.
Ванна Rams 1700x700x370 мм відрізняється вишуканим дизайном і граціозністю. Має дорогий вигляд та вигідно підкреслює інтер'єр ванної кімнати. Протиковзне дно навіть у мильній воді. Шумопоглинаюча поверхня.
Ванна RAK Ceramics Rams зручна та містка. Дизайнери досягли необхідного результату: зручна форма з чітко позначеним ковзанням, гарна лінія передньої панелі, отвір зливу посередині, потовщений борт на фасаді ванної. Елегантність та витонченість – головні відмінні риси ванни RAK Ceramics Rams.
Характеристики:
- Виробник - RAK Ceramics
- Країна - ОАЕ
- Тип товару - Ванна
- Розмір (мм) - 1700x700x370
- Товщина акрилу (мм) - 5
- Матеріал - Акрил
- Форма - Прямокутна
- Довжина - 1700 мм
- Ширина - 700 мм
- Висота - 370 мм
- Монтаж - Пристінна
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вид сантехнического оборудования | Ванна |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал ванны | Акрил |
| Состояние | Новое |
| Форма ванны | Прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 430 мм |
| Длина | 1800 мм |
| Ширина | 900 мм |
- Цена: 6 649 ₴






