Переносна зарядна станція Bluepalm BP-300OK 294 Вт/год
Відкрийте для себе портативну електростанцію Bluepalm потужністю 294,4 Вт·ч - ідеального супутника для забезпечення енергії як вдома, так і в дорозі.
З вихідною потужністю 300 Вт та вхідною потужністю 120 Вт ця електростанція надає все необхідне для задоволення ваших потреб. Незалежно від того, чи ви вирушаєте в похід, на риболовлю чи зіткнулися з раптовим вимкненням електроенергії, Bluepalm Powerstation завжди буде на варті вашого енергопостачання. Універсальні порти підключення, включаючи USB-A/C, автомобільні розетки та розетки змінного струму, дозволяють заряджати пристрої в будь-який час та в будь-якому місці.
Однією з ключових особливостей цієї електростанції є можливість оптимізувати процес заряджання за допомогою зовнішніх сонячних батарей. Оснащена потужним акумулятором LiFePO4, розрахованим на більш ніж 4000 циклів із ємністю до 80%, ця електростанція ідеально підходить для далеких подорожей та тривалих поїздок. З портативною електростанцією Bluepalm ви завжди будете забезпечені енергією де б ви не знаходилися.
Технічні дані:
- Місткість: 294,4 Втч
- Тип батареї: LiFePO4
Входи:
- постійний струм: макс. 120 Вт (постійний струм / сонячна енергія 12-24 В)
- USB-C: макс. 100 Вт
Виходи:
- змінний струм: макс. 300 Вт (220-240 В при 50/60 Гц)
- USB-C: макс. 100 Вт
- USB-A: макс. 18 Вт (5–12 В)
- Постійний струм: 12 В/10 А (загальний порт DC5525 та автомобільний порт)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Германия |
| Входное напряжение | 120 В |
| Выходное напряжение | 240 В |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 25000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От автомобильной зарядки, От солнечной энергии, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Разъемы | Type-C, DC, USB Type-A, Розетка AC 220В, USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Зарядная станция |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Особенности | Дисплей, Индикатор уровня заряда |
| Цвет | Черный |
- Цена: 8 649 ₴







