
Туристичний стіл Naturehike NH19Z027-Z FT07 Meja Lipat Foldable Camping Table (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: 703803
+380 (67) 273-25-01
Туристичний стіл Naturehike NH19Z027-Z FT07 Meja Lipat Foldable Camping Table
Складаний стіл від Naturehike з рамою з легкого алюмінієвого сплаву, витримує навантаження до 30 кг, але залишається легким та міцним. Легко встановлюється та переноситься, тому його легко зберігати та переносити куди завгодно. У сітчастій сумці є 2 тримачі для пляшок.
Особливості:
- Водостійкий матеріал, що не рветься.
- Рамка з алюмінієвого сплаву, легка, міцна, нержавіюча * Витримує навантаження до 30 кг.
- Портативний, знімний, легко зберігати та носити із собою куди завгодно
- 2 тримачі для пляшок із сітчастих пакетів*З'єднувачі опор виготовлені з легкосплавних рамок з точними та міцними гвинтами, щоб вони не розгойдувалися.
- Складна конструкція кісткового затиску (рами), тому він не займає місця та забезпечує точність при встановленні між ніжкою столу та основою столу.
- Основа ніжки столу з протиковзкою, тому стіл не зміщується легко, на пікніках, в подорожах, на риболовлі і т.д.
Характеристики:
- Бренд: Naturehike
- Номер моделі: NH19Z027-Z
- Категорія: Складаний стіл
- Колір чорний
Матеріали:
- Еластична шовкова тканина високої густини + нейлонова сітка (таблиця)
- Алюмінієвий сплав (каркас стільця)
Розміри:
- 59 х 40 х 39 см (відкритий)
- 43 х 11,5 см (у складеному вигляді)
- Вага: 652 г (без пакування)
Вміст пакету:
- 1x складаний стіл
- 1 сумка для зберігання
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Размеры стола в разложенном виде | |
| Вес | 0.652 кг |
| Высота | 390 мм |
| Длина | 590 мм |
| Ширина | 400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 599 ₴





