Туристичне розкладне крісло Naturehike YL05
Туристичне розкладне крісло Naturehike YL05 підійде для велопоїздок, туризму та кемпінгу. Дуже міцне та зручне у використанні. Крісло має невелику вагу та компактні розміри, не займатиме багато місця. Сітчастий матеріал дозволяє дихати спині навіть у спекотну погоду.У комплекті є чохол для зберігання.
Характеристики:
- Вага: 1,1 кг.
- Матеріал: алюмінієвий сплав-поліестер
- Максимальне навантаження 90 кг.
- легка та проста конструкція;
- чохол у комплекті;
- зручний для транспортування.
Кольори в наявності: Чорний та Сірий*
* наявність кольору уточнюйте, будь ласка, у менеджера-консультанта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1.1 кг |
| Высота сиденья стула | 580 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 680 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимально допустимая нагрузка | 90 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Материал спинки | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Серый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 560 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 959 ₴







