Туристичний двомісний гамак Naturehike NH21DC011 290х180см
Двомісний гамак Naturehike NH21DC011 створений спеціально для любителів активного відпочинку, походів, пікніків та подорожей. Гамак дуже легко складається, важить менше кілограма і займе мінімум місця у сумці чи рюкзаку. Зроблений із якісного, міцного матеріалу 340T polyester. Купити гамак можна у трьох яскравих кольорах, кожна з яких має чудовий дизайн. У комплекті чохол для зберігання, мотузки та карабіни для кріплення.
Особливості:
- двомісний:
- стійкий до розриву матеріал;
- вологостійкий;
- в комплект входять дві мотузки та два карабіни, для встановлення;
- легко збирається в зручний чохол, що входить до комплекту.
Характеристики:
- Матеріал - 340T polyester;
- У комплекті чохол для зберігання
- Навантаження – до 200 кг
- Розміри – 290х180мм
Кольори у наявності: Оливковий, Помаранчевий, Блакитний
наявність кольору уточнюйте у менеджера-консультанта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина ложа | 290 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Материал ложа | полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип гамака | Двухместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Ширина ложа | 180 мм |
| Цвет | Голубой |
| Габаритные размеры гамака | |
| Вес | 0.69 кг |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Комплектация гамака | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 010 ₴




