Гамак із дугами без перекидання Naturehike NH22DC008 (270x140 см)
Гамак з дугами без перекидання Naturehike NH22DC008 великий та легкий. Він чудово забезпечить комфортний відпочинок на свіжому повітрі всім любителям активного відпочинку. Спеціальна конструкція дуг по краях гамака перешкоджає випадковому перекиданню. Гамак виготовлений із високоміцного нейлону із закріпленими під тиском кріпленнями. Комплектація туристичного спорядження доповнена цілісним чохлом для зручності зберігання та транспортування, а також мотузками та карабінами, необхідними для встановлення. Велике максимальне навантаження та стійкість тканини дозволяє користуватися дітям та дорослим, не переживаючи про швидке зношування та розрив.
Характеристики:
- розмір 270x140 см
- максимальне навантаження 200 кг
- вага 900 г.
Кольори в наявності: Синій та Помаранчевий
наявність кольору уточнюйте у менеджера-консультанта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина ложа | 270 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 200 кг |
| Материал ложа | нейлон |
| Состояние | Новое |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Ширина ложа | 140 мм |
| Габаритные размеры гамака | |
| Вес | 0.9 кг |
| Длина | 270 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Комплектация гамака | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Оранжевый |
Информация для заказа
- Цена: 2 890 ₴










