Самонадувний килимок Кемпінг LGM-3 (198х63х5см)
Самонадувний термоізоляційний килимок Кемпінг LGM-3 поєднує компактність туристичного каремату і комфорт матраца. Товщина моделі-5 см у зібраному вигляді килимок стягується компресійними стропами, тому його розміри досить компактні. Модель LGM-3 має відмінні термоізоляційні якості та оснащена спеціальним клапаном, при розкритті якого килимок надувається автоматично.
Особливість:
- Килимок LGM-3 зручний при використанні на будь-якій поверхні;
- Зручні компресійні стропи;
- Липучка збоку, що дозволяє стебнути два килимки.
Характеристики:
- Внутрішній матеріал: поліуретанова піна 18-20 кг/м3.
- Зовнішній матеріал: 150D поліестер із ПВХ покриттям
- Зовнішній матеріал: 150D поліестер із ПВХ покриттям
- Товщина: 5 см
- Розмір у розгорнутому вигляді: 198 х 63 х 5 см
- Розмір у складеному вигляді: 86 х 16 см
- Клапан: пластиковий клапан із захисним ковпачком
- Додатково: липучка збоку, можна стебнути 2 килимки
- У комплекті: чохол
- Вага: 2.2 кг
- Гарантія: 12 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 2.2 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 198 см |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип коврика | Самонадувающийся |
| Толщина | 5 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина | 63 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 735 ₴


