
Сумка на колесах Naturehike NH21LX002 55л (Чорна) розмір S Q-STORE -shopping-without-problems-
4 030 ₴
3 930 ₴
- Готово к отправке
- Код: 703567
Сумка на колесах Naturehike NH21LX002 55л
У сумці Naturehike NH21LX002 передбачені 2 просторі внутрішні відділення, що дозволяє розділити речі, якщо подорожує сімейна пара або хочеться відокремити чистий одяг від забрудненого. У допоміжне сітчасте відділення на блискавці можна скласти дрібне приладдя. Вантажопідйомність виробу складає 25 кг.
Модель виготовлена із ПВХ тканини, яка відштовхує забруднення та воду, зберігаючи речі всередині чистими та сухими в будь-яку погоду. Бічна петля із зовнішнього боку сумки призначена для фіксації головного убору або дорожньої подушки, щоб завжди тримати потрібний аксесуар під рукою.
Об'єм сумки становить 55 л, а її розміри досягають 55 х 35 х 30 см. Вага не перевищує 3.4 кг. Виріб застібається за допомогою блискавки YKK. Доступно кілька варіантів транспортування моделі: нести її в руках, утримуючи за одну з бічних ручок або висунути ще одну ручку та везти сумку за собою на інтегрованих колесах.
Характеристики:
- дорожня сумка на колесах для транспортування речей;
- колір чорний;
- розмір S;
- об'єм – 55 л;
- вантажопідйомність – 25 кг;
- матеріал – водовідштовхувальна тканина ПВХ;
- є 2 внутрішні відділення + допоміжне сітчасте відділення;
- розміри - 55 х 35 х 30 см;
- вага – 3.4 кг;
- гарантія складає 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал | ПВХ |
| Назначение | Унисекс |
| Наличие колес | 2 колеса |
| Размер | Большой |
| Состояние | Новое |
| Телескопическая ручка | Да |
| Тип | Сумка дорожная |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 3.4 кг |
| Высота | 55 см |
| Глубина | 30 см |
| Объем | 55 л |
| Ширина | 35 см |
- Цена: 3 930 ₴





