Сумка для інструментів Naturehike CNH22SN018
Внутрішній простір сумки CNH22SN018 поділено на 2 великі секції, призначені для зберігання інструментів, робочих рукавичок та іншого приладдя. Усередині є 4 додаткові кишені, в які можна скласти малогабаритні предмети. Петельки, розташовані із зовнішнього боку виробу, підходять для фіксації окремих інструментів.
Модель виготовлена із багатошарового матеріалу. З зовнішнього боку це зносостійка тканина Оксфорд 900D з водовідштовхувальними властивостями завдяки PU просоченню, а з внутрішньої – нейлон 210D, несприйнятливий до утворення зачіпок через щільне переплетення синтетичних ниток. Середній шар – спінений матеріал EVA, що відповідає за амортизацію ударів, та термопластична вставка PE, внаслідок якої підтримується форма сумки.
Розміри виробу становлять 37 х 22 х 11 см, а у складеному вигляді його габарити дорівнюють 37 х 11 х 11 см. Модель застібається блискавкою. Сумку можна переносити як у закритому, так і відкритому положенні, утримуючи зовнішню або внутрішню ручку. Завдяки високим стінкам виробу можна не переживати, що з нього випадуть поміщені всередину інструменти під час транспортування у відкритому вигляді.
Сумка важить 997 г і відрізняється невибагливістю у догляді. Матеріали не вигоряють на сонці та відштовхують дрібні забруднення, зводячи частоту прання до мінімуму.
Характеристики:
- сумка для зберігання інструментів та іншого приладдя;
- всередині є 2 відділення та 4 кишені;
- петельки із зовнішнього боку призначені для кріплення дрібних предметів;
- матеріали - тканина Оксфорд 900D, спінений матеріал EVA, PE, нейлон 210D;
- сумка закривається на блискавку;
- є 2 ручки для зручного носіння;
- розміри у розкладеному вигляді – 37 х 22 х 11 см;
- розміри у складеному положенні – 37 х 11 х 11 см;
- вага – 997 г;
- гарантія товару – 1 рік.
Кольори в наявності: Чорний і Коричневий
наявність кольору уточнюйте у менеджера-консультанта
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество отделений/карманов | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Состояние | Новое |
| Тип | Сумка |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.997 кг |
| Высота | 11 мм |
| Длина | 37 мм |
| Ширина | 22 мм |
- Цена: 1 240 ₴






