Універсальний GPS-трекер SinoTrack ST-900
Універсальний компактний GPS-трекер SinoTrack® ST-900 Original З ОФІЦІЙНОЮ БЕЗКОШТОВНОЮ ПЛАТФОРМОЮ ДЛЯ Відстеження довічно (а не як у багатьох трекерів на 1 рік, а потім платно).
Безкоштовне підключення будь-якої кількості трекерів до одного кабінету
Для скутерів, мотоциклів, мопедів, електровелосипедів, електросамокатів. Для будь-якого електротранспорту
Дуже простий у налаштуванні та використанні
МОЖЛИВОСТІ:
- Точність позиціонування – 5 метрів
- БЕЗКОШТОВНА ПЛАТФОРМА для відстеження без абонплати Android/iOS + сайт
- Повідомлення про включення запалювання
- Повідомлення при ударі, вібрації
- Повідомлення про перевищення заданої швидкості
- Геопаркан.
- Історія маршруту об'єкту
- і багато іншого
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Колір чорний
- Розмір: 74x30x11мм
- Мережа: GSM/GPRS 850/900/1800/1900 МГц
- Чутливість GPS: -162 dBm
- Точність позиціонування GPS: 5 метрів
- Робоча температура: -20°C - +55°C
- Вологість: 5% - 95% без конденсації
- Додаток для Android/iOS: SinoTrack PRO
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- GPS-трекер SinoTrack® ST-900
- Комутація
- Інструкція
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Алгоритм сбора координат | По временному интервалу, По интервалу дистанции, При изменении угла направления движения |
| Горячий старт | 1 сек |
| Количество каналов связи | 3 |
| Корпус с магнитами | Нет |
| Максимальная рабочая температура | 55 град. |
| Минимальная рабочая температура | -20 град. |
| Поверка | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип GPS-приемника | GPS-трекер |
| Точность определения координат GPS до: | 5 м |
| Точность определения скорости GPS до: | 1 м/сек |
| Холодный старт | 35 сек |
| Чувствительность GPS-приемника | 163 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 78 мм |
| Длина | 43 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Питание | |
| Питание | Специальный аккумулятор |
| Комплектация | |
| Тип упаковки | Бумажная коробка |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴









