Машинка Kemei Km-79 для стрижки дітей
Машинка для стрижки волосся у дітей у домашніх умовах. Kemei KM-79 - бездротова, тиха, надійна машинка з всмоктувальним контейнером для збирання волосся. Спеціально спроектована система прибирання волосся швидко та якісно втягне всі волоски у контейнер, розташований на ручці машинки. Магнітне кріплення дозволяє легко зняти контейнер для очищення і легко поставити назад. Час роботи від акумулятора при повному заряді – до 60 хвилин. Машинка підходить як для дітей, так і для дорослих. Змоделювати зачіску можна за допомогою двох двосторонніх додаткових змінних насадок для визначення довжини стрижки - 3 і 6 мм, 9 і 12 мм. На передній частині корпусу знаходиться індикатор заряду акумулятора. Прилад обладнаний гострими ножами з нержавіючої сталі, що відрізняються високою міцністю та довговічністю.
Характеристики:
- Модель: Km -79
- Потужність - 2 Вт
- Матеріал ножів - нержавіюча сталь
- Контейнер для збирання зістриженого волосся
- Вага в упаковці – 507 г
- Розмір упаковки - 21 х 12 х 9 см
Комплектація
- Машинка Km-79
- USB кабель
- Щітка для чищення
- Насадки для стрижки (3/6 мм та 9/12мм)
- Силіконова олія (мастило)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Количество насадок | 3 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.8 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.5 кг |
| Влагозащищенный корпус | Да |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Прорезиненная рукоятка | Да |
| Тип элементов питания | Ni-Cd |
| Щеточка для чистки | Да |
- Цена: 1 199 ₴







