
Накладна раковина EGE Vitrifiye Lagina 435x155x435мм (35431) Білий Q-STORE -shopping-without-problems-
6 199 ₴
6 099 ₴
- Готово к отправке
- Код: 707983
Накладна раковина EGE Vitrifiye Lagina 435x155x435мм
Продукція Ege Vitrifiye продається на внутрішньому ринку та експортується до 70 країн, має відповідні стандартні сертифікати відповідності країн, що експортуються. Ege Vitrifiye має систему управління якістю ISO 9001, систему управління якістю ISO 14001, систему управління задоволеністю ISO 10002, систему управління інформаційною безпекою ISO 27001, сертифікати якості Double Stars та статус авторизованого економічного оператора в рамках міжнародних стандартів якості під час розробки продукту, виробництва. Через відповідність європейським та світовим стандартам, окрім сертифікату TSE, він має NF Франції, TÜVRheinland з Німеччини, KIWA з Нідерландів, WATERMARK Австралії.
Ідея EGE Vitrifiye полягає в тому, щоб максимально ефективно використовувати ресурси при виробництві керамічної сантехніки відповідно до національних та міжнародних стандартів, поважати природу, навколишнє середовище та людей, та забезпечувати задоволення клієнтів, співробітників, зацікавлених сторін та акціонерів на максимально можливому рівні.
Умивальник EGE Vitrifiye Lagina є функціональним елементом ванної кімнати. Він виготовлений із сантехнічного фарфору та покритий спеціальною глазур'ю для збільшення міцності виробу.
Характеристики:
- Виробник - EGE Vitrifiye
- Колекція - Lagina
- Країна - Туреччина
- Тип товару - Раковина
- Розмір (мм) - 435x435x155
- Матеріал - Сантехнічна порцеляна
- Призначення - Для ванної кімнати
- Монтаж - Накладний
- Ширина - 435 мм
- Висота - 155 мм
- Глибина - 435 мм
- Отвір під змішувач - Без отвору
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Турция |
| Вид сантехнического изделия | Умывальник |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество отверстий под смеситель | Без отверстий |
| Материал умывальника | Фарфор |
| Отверстие под перелив | Нет |
| Состояние | Новое |
| Установка умывальника | Накладная |
| Форма умывальника | Круглая |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 155 мм |
| Глубина | 435 мм |
| Ширина | 435 мм |
- Цена: 6 099 ₴


