3D принтер Bambu Lab X1 Carbon 256х256х256мм 500 мм/с
Оригінальний 3D-принтер від відомої компанії Bambu Lab, призначений для друку елементів розмірами 256 х 256 х 256 мм.
X1 Carbon - революційний 3D-принтер, розроблений та виготовлений Bambu Lab. Цей сучасний пристрій поєднує в собі сучасність та практичність, забезпечуючи чудову якість друку та виняткову швидкість виконання завдань. Більш того, Bambu Lab X1 Carbon може досягати швидкості друку до 500 мм/с, що ставить його на передові позиції у своєму класі.
Специфікація:
- Розміри: 389 х 389 х 457 мм
- Вага: 15 кг
- Робоча область: 256 х 256 х 256 мм
- Максимальна температура робочого столу: 110
- Максимальна температура сопла: 300
- Максимальна швидкість друку: 500 мм/с
- Діаметр сопла: стандартний 0,4 мм
- Діаметр нитки: 1,75 мм
- Сумісні нитки: PLA, ABS, ASA, PET, PETG, TPU, PA, PC, армовані вуглецевим/скловолокном
- Напруга: 100–240 В змінного струму, 50–60 Гц
- Підключення: Wi-Fi
- Дисплей: 5-дюймовий сенсорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная скорость печати | 500 мм/сек |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 15 кг |
| Высота | 457 мм |
| Длина | 389 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Рабочая площадь | |
| Максимальная рабочая высота | 256 мм |
| Рабочая длина | 256 мм |
| Рабочая ширина | 256 мм |
Информация для заказа
- Цена: 84 759 ₴






