
Керамічна плойка стайлер Kemei Km-2237 з іонізацією (Бірюзовий) Q-STORE -shopping-without-problems-
999 ₴
899 ₴
- Готово к отправке
- Код: 707916
Керамічна плойка стайлер Kemei Km-2237 з іонізацією
Керамічна іонізуюча плойка стайлер Kemei Km-2237 - це інструмент для укладання волосся 2 в 1, що поєднує в собі гребінець для випрямлення волосся, яка може допомогти вам отримати супер пряму зачіску всього за один прохід, тоді ви дізнаєтеся, наскільки простим і ефективним може бути укладання волосся. Гребінець для випрямлення волосся легко проходить через волосся від коріння до кінчиків.
5 настройок нагріву для різних типів волосся з 5 налаштуваннями температури гребінець для випрямлення може задовольнити різні потреби укладання для різної текстури волосся. Крім того, він може швидко нагрітися за 30 секунд, щоб більше не витрачати час на ранковий поспіх.
Зуби гребеня проти опіків, зовнішні зуби гребеня забезпечені теплоізоляційним рукавом проти опіків з нагрівальним шаром близько 220 °C та шаром проти опіків 50 °C для захисту обличчя та рук.
Керамічний нагрівання PTC-термостатичний контроль, швидке нагрівання, запобігання нерівномірному нагріванню та захист здорового волосся. Оснащений РК-дисплеєм, контроль температури у будь-який час.
Straight Curl Dual-Use-Універсальне укладання, пряме волосся, Кучеряве волосся. Одна гребінець для випрямлення вирішує проблему одноманітності, покращує яскравість і блиск шоу і робить волосся м'якшим.
Характеристики:
- Виробник: Kemei
- Модель: Km-2237
- Пластини з керамічним покриттям
- Іонізація
- Рідкокристалічний дисплей-індикатор
- Електронне регулювання температури
- Надшвидке нагрівання (30 сек.) та швидке охолодження
- Робоча температура від 140 ° C до 230 ° C
- Потужність: 70 Вт
- Довжина шнура 2 м
- Поворотний шнур 360
- Розміри: 285х50мм
- Вага: 490гр.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Керамическое покрытие | Да |
| Потребляемая мощность | 70 Вт |
| Состояние | Новое |
| Терморегулятор | Да |
| Тип | Плойки |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.49 кг |
| Возможность завивки волос | Да |
| Время нагрева до нужной температуры | 30 сек |
| Дисплей | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Зажим для фиксации | Да |
| Защита от перегрева | Да |
| Индикатор нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Максимальная температура нагрева | 230 град. |
| Минимальная температура нагрева | 140 град. |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Термоизолированный наконечник | Да |
| Фиксация пластин | Да |
| Функция быстрого нагрева | Да |
| Функция ионизации | Да |
- Цена: 899 ₴







