Концентратор кисню Philips Respironics EverFlo 5л
Концентратор кисню Philips Respironics EverFlo 5 л – це перший у своєму класі ультратихий та енергоефективний апарат за доступною ціною. Невеликий розмір, простий ергономічний дизайн, легкість в експлуатації та догляді роблять цю модель оптимальною для самостійного проведення процедур тривалої кисневої терапії вдома або в умовах стаціонару.
Характеристики:
- Кисневий концентратор безперервної дії Respironics EverFlo виробляє концентрований медичний кисень із звичайного атмосферного повітря.
- Система зволоження запобігає пересушуванню слизових дихальних шляхів під час процедури.
- Плавне ручне регулювання швидкості потоку - 0,5-5 л/хв.
- Можливе використання Respironics EverFlo не тільки в домашніх умовах, а й у медзакладах.
- Безшумна робота (< 43 дБ).
- Час безперервної роботи – 24 години на добу.
- Не потребує спеціального технічного обслуговування. Заміна фільтрів – кожні 12 місяців.
- Удароміцний корпус із вогнетривких матеріалів.
- Система фільтрації, що містить фільтри грубого та тонкого очищення.
- Аварійна сигналізація під час перегріву, низького тиску, нестачі електроживлення або перенапруги в мережі.
- Сигналізація різкого зниження рівня кисню.
- Невелика вага (14,1 кг) та компактні розміри 58 х 24 см х 38 см забезпечують легкість транспортування та зберігання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальная производительность кислорода | 5 литр/мин |
| Минимальная производительность кислорода | 0.5 литр/мин |
| Насыщенность потока кислородом | 93 % |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 295 Вт |
| Состояние | Новое |
| Частота | 60 GHz |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Высота | 58.4 см |
| Длина | 38.1 см |
| Ширина | 24.1 см |
Информация для заказа
- Цена: 34 999 ₴





