-9%

Стайлер-фен для укладання волосся VGR V-493 (Бірюзовий) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 149 ₴
1 049 ₴
- Готово к отправке
- Код: 707893
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стайлер для укладання волосся VGR V-493
Мультистайлер VGR V-493 в бірюзовому кольорі, з максимальною потужністю 1000 Вт. Живлення від електромережі з напругою 220 В. Підключення здійснюється за допомогою шнура, що обертається, довжиною 1,8 м. Фен працює на трьох швидкостях і в двох температурних режимах. Є автоматичне відключення під час перегріву, індикація включення та функція «Холодне обдування».
У комплекті поставляється насадка-браш для завивки волосся, насадка-концентратор для точкового та швидкого сушіння волосся, насадка гребінця для випрямлення волосся, насадка для сушіння. Корпус виготовлений із пластику, з петлею для підвішування. Розміри фена: 38х6х4, 5 см.
Характеристики:
- Модель: V-493
- Потужність: 1000 Вт
- Поворотний шнур 360
- 3 швидкості та 2 температури
- Функція іонізації
- Керамічна поверхня насадок
- Насадка-браш
- Насадка-концентратор
- Насадка гребінця
- Насадка для сушіння
Комплектація:
- Фен-щітка-випрямляч VGR 1000W
- Насадки – 4 шт.
- Заводська упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество насадок | 4 |
| Количество скоростей | 3 |
| Количество температурных режимов | 2 |
| Мощность фена | 1000 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Цвет корпуса | Бирюзовый |
| Тип | Фен |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.948 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Диффузор | Да |
| Длина сетевого шнура | 2 м |
| Защита от перегрева | Да |
| Концентратор | Да |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Поворот шнура на 360 градусов | Да |
| Регулировка скорости | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 049 ₴




