Акумуляторна машинка для стрижки Barber VGR V-658
Машинка V-658 оснащена потужним двигуном, який забезпечує швидку та точну роботу. Її гострі та міцні леза, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі, гарантують рівний та акуратний перетин волосся. Це дозволяє створювати стильні зачіски та короткі стрижки з чіткими контурами.
Технічні характеристики:
- Модель: V-658
- Бездротове використання
- Лезо з нержавіючої сталі, ширина 40мм
- Низький рівень шуму, висока потужність
- Потужність: 10w
- Швидка безпечна зарядка: 2ч
- Час роботи від акумулятора: до 210 хвилин
- Дисплей із рівнем заряду
- Напруга: 100-240V--50/60 Гц
- Швидкість двигуна: 5000 об/хв.
- Режим живлення: акумулятор
- Тип елементів живлення Li-Ion 2500 мАг
- Змінні насадки 3мм, 6мм, 10мм, 13мм
- Колір: індивідуальний дизайн
- Матеріал: нержавіюча сталь
Комплектація:
- Машинка VGR V-658
- USB кабель
- Насадки для стрижки
- Масло
- Щітка для очищення
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Количество насадок | 4 |
| Максимальная длина стрижки | 13 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.1 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.437 кг |
| Время заряда аккумулятора | 2 час |
| Время работы от аккумулятора | 210 мин |
| Гипоаллергенное покрытие | Да |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Керамическое покрытие | Нет |
| Материал лезвий | Нержавеющая сталь |
| Самозатачивающиеся лезвия | Да |
| Тип элементов питания | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Щеточка для чистки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 289 ₴









