
Зовнішній акумулятор Hoco J107 90000mAh PD20W+QC3.0 із лампою 22.5W (Чорний)Зовнішній акумулятор Hoco J107 90000mAh PD20W+QC3.0 із
3 199 ₴
- Нет в наличии
- Код: 707758
+380 (67) 273-25-01
Зовнішній акумулятор Hoco J107 90000mAh PD20W+QC3.0 із лампою 22.5W
Переваги даного Power Bank:
- Наявність 4 USB портів для заряджання ваших гаджетів
- Підтримка швидкого заряджання PD20+QC3.0 22.5W
- Вбудований ліхтарик
- Індикатор рівня заряду (активація кнопкою), ви можете перевірити рівень заряду, що залишився в будь-який час.
- Красивий та стильний дизайн
- Можливість заряджати павербанк MicroUSB, USB Type-C, Lightning кабелем
Характеристики:
- Бренд: Mustang
- Місткість: 90000mAh
- Підключення пристроїв: 4хUSB, 1-Type-C
- Вхід: Type-C/Micro: DC 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
- Вихід USB: DC 5V/4.5A 5V/3A 9V/2A 12V/1.5A
- Вихід Type-C: DC 5V/3A 9V/2.2A 12V/1.67A
- Розміри: 175 х 85 х 85 мм
- Вага: 1400 г
- Колір чорний
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 90000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Особенности | Ремешок на руку, LED лампа |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1400 г |
| Высота | 175 мм |
| Длина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 199 ₴









