Рюкзак для ноутбука Redragon Tardis 2 GB-94 18" 31х13х45см
Рюкзак для ноутбука Redragon Tardis 2 18" Black найбільш місткий рюкзак в лінійці, може вмістити стандартний набір пристроїв. Підходить для перенесення великих геймерських ноутбуків.
Особливості:
- Вологозахисне внутрішнє покриття дна та бічних кишень
- Зовнішня передня кишеня на блискавці
- Два просторі відділення
- Надійний захист від пилу та пошкоджень
- Організатор для ручок, візиток, мобільних пристроїв
- Плечові ремені анатомічної форми з регулюванням по довжині
- Посилений захист відділення для ноутбука
- Підходить для документів формату А4
Характеристики:
- Відсік для ноутбука/планшета: 18"
- Фіксуючі елементи: блискавка
- USB-порт для заряджання гаджетів: ні
- Вихід для навушників: ні
- Матеріал: поліестер
- Колір чорний
- Габаритні розміри: 310×130×450 мм
- Вага: 0.72 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 720 г |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 130 |
| Диагональ экрана ноутбука | 18" |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 310 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 329 ₴






