
Рюкзак для ноутбука Redragon Skywalker GB-93 15.6" 29х16х43см (Чорний з сірим) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 799 ₴
1 699 ₴
- Готово к отправке
- Код: 707755
Рюкзак для ноутбука Redragon Skywalker GB-93 15.6" 29х16х43см
Рюкзак для ноутбука Redragon Skywalker GB-93 стане в нагоді власникам ноутбуків діагоналлю 13-15.6 дюйма. Він вдало поєднував у собі сучасний стильний вигляд, практичність та високу якість, які ви обов'язково оціните за будь-яких обставин – повертаючись зі школи, коледжу чи роботи.
Виготовлений із міцного та одночасно приємного на дотик матеріалу рюкзак Redragon Skywalker GB-93 гарантує максимальну безпеку для вашого ноутбука. Відокремлене відділення надійно захистить його від подряпин та інших випадкових ушкоджень.
Рюкзак виконаний з дотриманням корпоративного стилю кольорів, його клапан прикрашений логотипом компанії, а на передній кишені зображений дракон.
Ергономічна м'яка спинка і плечові лямки роблять рюкзак Redragon Skywalker GB-93 зручним і комфортним у використанні.
Характеристики:
- Тип: рюкзак Форм-фактор ноутбука, дюйма: 15,6
- Матеріал: поліестер
- Колір: чорно-сірий
- Вага: 0.36 кг
- Габарити упаковки: 450 x 130 x 320 мм.
- Вага з упаковкою: 0.36 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 360 г |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 430 мм |
| Глубина | 160 |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 290 см |
- Цена: 1 699 ₴





