
Рюкзак для ноутбука Redragon Aeneas GB-76 15.6" 30х12х42см (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 249 ₴
1 149 ₴
- Готово к отправке
- Код: 707754
Рюкзак для ноутбука Redragon Aeneas GB-76 15.6" 30х12х42см
Рюкзак для ноутбука Redragon Aeneas GB-76 стане в нагоді власникам ноутбуків діагоналлю 15,6 дюймів. Він вдало поєднував у собі сучасний мінімалістичний дизайн, практичність та високу якість, які ви обов'язково оціните за будь-яких обставин – повертаючись зі школи, коледжу чи роботи.
Виготовлений із міцного та одночасно приємного на дотик матеріалу рюкзак Redragon Aeneas GB-76 гарантує максимальну безпеку для вашого ноутбука. Відокремлене відділення надійно захистить його від подряпин та інших випадкових ушкоджень. Рюкзак також оснащений двома бічними кишенями – носіть із собою воду та інші необхідні речі.
Рюкзак Redragon Aeneas GB-76 виконаний з дотриманням корпоративного стилю кольорів, його передня частина прикрашена фірмовим написом і хаотичними лініями.
Ергономічна м'яка спинка та плечові лямки роблять рюкзак зручним та комфортним у використанні.
Характеристики:
- Тип: рюкзак
- Форм-фактор ноутбука, дюйми: 15,6
- Матеріал: поліестер
- Габарити: 450 x 130 x 320 мм
- Вага: 0.36 кг
- Габарити упаковки: 450 x 130 x 320 мм.
- Вага з упаковкою: 0.36 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 360 г |
| Материал | Полиэстер |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 450 мм |
| Глубина | 130 |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 320 см |
- Цена: 1 149 ₴





