Рюкзак для ноутбука Defender Carbon 15.6"
Defender - провідна міжнародна компанія, що пропонує асортимент технологічних товарів для роботи та життя, що відповідає всім потребам широкого загалу користувачів. Defender Carbon 15.6" - рюкзак для ноутбука на кожен день.
Особливості:
- Два просторі відділення
- Вологозахисне внутрішнє покриття дна та бічних кишень
- Посилений захист відділення для ноутбука
- Зовнішня передня кишеня на блискавці
- Організатор для ручок, візиток, мобільних пристроїв
- Плечові ремені анатомічної форми з регулюванням по довжині
- Надійний захист від пилу та пошкоджень
Характеристики:
- Зовнішні розміри: 480 х 350 х 200 мм
- Внутрішні розміри: 475 х 345 х 195 мм
- Матеріал: поліестер
- Вага: 600 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 600 г |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 350 мм |
| Глубина | 200 |
| Диагональ экрана ноутбука | 15,6" |
| Особенности | Противоударный корпус |
| Плечевой ремень | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Молния |
| Ширина | 480 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 049 ₴








