Універсальна мобільна батарея Powerbank 02 Project 60000 мАг 66Вт із швидкою зарядкою та ліхтариком
Зовнішній акумулятор на 60000 мАг здатний заряджати 5 телефонів одночасно. Сам павербанк заряджається кабелем micro-USB чи Type-C. Завдяки підтримці найпоширеніших технологій швидкого заряджання Quick Charge 3.0 і Power Delivery, на зарядку сумісних моделей гаджетів і самої портативної батареї йде менше часу. Поточний рівень заряду у відсотках відображається на маленькому екрані. Вбудований ліхтар не лише допоможе висвітлити темний простір, а й замінить настільну лампу.
Повноцінна система захисту як самого павербанку, так і техніки, що підключається до нього, дозволить забути про ризики, пов'язані з поповненням енергії.
Павербанк оснащений такими системами безпеки:
- Захист від надмірної розрядки
- Захист від короткого замикання
- Захист від перезарядки
- Захист від низької напруги
- Захист від перенапруги
- Струмовий захист
- Захист від магнітного поля
- Температурний захист
- Захист від збою живлення
Мікросхеми надійно захищені від навантажень різного типу, за рахунок чого забезпечений тривалий термін експлуатації батареї.
Основні технічні характеристики:
- Місткість батареї: 60000 mAh (при 3.7V)
- Вихідна потужність: USB (чорні) - 5V / 2A
- Вихідна потужність: USB (сині) - 5V/2A; 9V/2A; 12V/1.5A
- Вихідна потужність: Type-C - 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3,25A
- Вхідна потужність: MICRO USB - 5V 2A/9V 2A
- Вхідна потужність: Type-C-5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/3,25A
- Тип батареї: літій-полімерна
- Вихідні порти: USB - 4;
- Вхідні порти: micro USB; Type-C;
- Стан: Новий
- Особливості: швидка зарядка, дисплей, індикатор заряду, ліхтарик, зручна ручка
- Розміри: 135 мм/77 мм/81 мм
- Вага 1.3 кг.
- Гарантія: 12 місяців.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Емкость аккумулятора | 60000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От сети |
| Особенности | Фонарик, Ремешок на руку |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.3 г |
| Высота | 81 мм |
| Длина | 135 мм |
| Ширина | 77 мм |
- Цена: 3 729 ₴







