Дитячий стіл з ящиком + стільчик для навчання та гри
Дитячий столик прямокутний із ящиком та стільчик виготовлені відповідно до гостя для дітей 1 групи зростання (100-115см). Підходить для дітей від 1,5 до 7 років для навчання або гри. Кришка з підйомним механізмом де знаходиться ящик для зберігання приладдя для малювання.
Особливості:
- Зроблений із МДФ
- Цікавий дизайн
- Просте складання
- Легкий, але стійкий
- Підходить для навчання чи гри
- Для фарбування використовуються екофарби
Характеристики:
Стіл:
- Стіл із ящиком:
- Розмір: 60х45х46 см.
- Глибина скриньки 80мм.
Стілець звірятко:⠀
- Розмір: 26х24х26 см.
Різновиди кольорів та спинок стільчиків:
- Синій з ведмедиком
- Білий з ведмедиком
- Рожевий з ведмедиком
- Помаранчевий з лисеня
- Рожевий з лисеня.
наявність кольору та варіанта спинки стільчика уточнюйте у менеджера-консультанта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Длина | 600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | МДФ |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Комплектация | |
| Стульчик | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет и вариант спинки стула | Белый с мишкой |
Информация для заказа
- Цена: 2 390 ₴




