Дитячий комплект столик Хмара та стільчик
Дитячий комплект столик Хмарка та стільчик виготовлені відповідно до гостя для дітей 1 групи зростання (100-115см). Підходить для дітей віком від 1,5 до 7 років.
Особливості наших меблів:
- Цікавий дизайн
- Просте складання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Характеристики:
Стіл Хмарка:
- Розмір (ВхДхШ): 46х70х40 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у дітей
Розміри стільчика:
- Висота від підлоги - 26 см.
- Ширина – 26 см.
- Глибина – 24 см.
Різновиди у наявності:
- Стільчик Корона,
- Стільчик Метелик,
- Стільчик Зайчик
- Стільчик Ведмедик
наявність кольору уточнюйте, будь ласка, у менеджера-консультанта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пол | Для девочек |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Стульчик | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Варианты спинок стульчиков | Корона |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Высота | 460 мм |
| Высота от пола | 460 мм |
| Глубина | 450 |
| Глубина столешницы | 400 мм |
| Длина | 700 см |
| Длина столешницы | 700 мм |
| Количество столов в группе | 1 шт |
| Опоры | дерево |
| Ростовая группа | № 1 |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Тип | Стол |
| Цвет | Розовый |
Информация для заказа
- Цена: 2 190 ₴










