
Туристична дров'яна піч CHL-015 (Метал) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 599 ₴
- Готово к отправке
- Код: 900666
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Туристична дров'яна піч CHL-015
Похідна піч CHL-015 призначена для обігріву на відкритому повітрі у поході. Ефективний замінник багаття. Піролізний принцип горіння. Безпроблемне розведення вогню гарантується наявністю на камері спеціальних отворів, що забезпечують чудову тягу. Паливом можуть служити сухі гілки, суха кора, шишки, суха трава, вугілля, що залишилися від старого багаття.
Переваги:
- надійний метал
- простий конструктив
- компактність
- легкість
Характеристики:
- Розмір: 15х21см
- Вага: 0.93кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Конструкция | Цельная |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Покрытие корпуса | Антикоррозионное |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дровяной гриль-мангал |
| Тип топлива | Дрова |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.93 кг |
| Высота | 210 мм |
| Диаметр | 150 мм |
| Длина | 150 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴






