
Дитячий столик з ящиком та стільчиком із суцільною спинкою для навчання та малювання (Білий) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 495 ₴
- Нет в наличии
- Код: 900641
+380 (67) 273-25-01
Дитячий столик з ящиком та стільчиком із суцільною спинкою для навчання та малювання
Дитячий столик зі стільчиком виготовлені відповідно до ГОСТу для дітей 1 групи зростання (100-115см). Підходить для дітей віком від 1,5 до 7 років. Кришка з підйомним механізмом де знаходиться ящик для зберігання приладдя для малювання.
Характеристики:
Стіл із ящиком:
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Глибина ящика: 80 см
- Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у дітей
- Підйомний механізм: Фіксується у верхньому положенні
Стільчик розміри:
- Висота від підлоги – 26 см.
- Ширина – 26 см.
- Глибина – 24 см.
Особливості наших меблів
- Цікавий дизайн
- Просте складання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество мест | 1 |
| Пол | Унисекс |
| Ростовая группа | № 1 |
| Состояние | Новое |
| Тип | Стол |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | дерево |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Комплектация | |
| Стульчик | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 600 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 495 ₴






