
Дитячий письмовий столик та стільчик (з ящиком) для малювання та навчання (Зелений) Левеня Q-STORE -shopping-without-problems-
2 195 ₴
- Нет в наличии
- Код: 9006331
+380 (67) 273-25-01
Дитячий письмовий столик та стільчик (з ящиком) для малювання та навчання
Для замовлення доступні 4 кольори кришки стільця: салатовий, синій, персиковий, жовтий та 4 варіанти мультяшних героїв: зайчик, слоник, оленя, левеня
Комплект стіл та стільчик виготовлені відповідно до гостя для дітей 1 групи зростання (100-115см). Підходить для дітей віком від 1,5 до 7 років.
Кришка з підйомним механізмом де знаходиться ящик для зберігання приладдя для малювання.
Характеристики:
Стіл із ящиком:
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал: Натуральне дерево та МДФ
- Глибина ящика: 80 см
- Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у дітей
- Підйомний механізм: Фіксується у верхньому положенні
Стільчик розміри:
- Висота від підлоги – 26 см.
- Ширина – 26 см.
- Глибина – 24 см.
Особливості наших меблів:
- Цікавий дизайн
- Просте складання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество мест | 1 |
| Количество столов в группе | 1 шт |
| Пол | Унисекс |
| Ростовая группа | № 1 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 460 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Длина | 600 мм |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 450 мм |
| Длина столешницы | 600 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | МДФ |
| Комплектация | |
| Стульчик | 1 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Рисунок на стульчике | Львенок |
Информация для заказа
- Цена: 2 195 ₴







