Дитячий стіл парта зі стільчиком для малювання та навчання
Для замовлення доступні 2 кольори кришки стільця: синій і персиковий, також 4 варіанти мультяшних героїв на столику: зайчик, слоник, оленя, левеня
Комплект (стіл зі стільчиком) виготовлений згідно з гостем для дітей 1 групи зростання (100-115см). Підходить для дітей віком від 1,5 до 7 років.
Характеристики:
Стіл:
- Розмір (ВхДхШ): 46х60х45 см
- Матеріал: МДФ
- Глибина ящика: 80 см
- Фарба: Еко фарба. Не викликає алергії у дітей
Стільчик розміри:
- Висота від підлоги – 26 см.
- Ширина – 26 см.
- Глибина – 24 см.
Особливості наших меблів
- Цікавий дизайн
- Просте складання
- Надійна та зручна у використанні конструкція
- Підходить для навчання та ігор
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пол | Унисекс |
| Ростовая группа | № 1 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид стола по своему назначению | универсальный |
| Высота | 460 мм |
| Высота от пола | 460 мм |
| Глубина | 450 |
| Глубина столешницы | 450 мм |
| Длина | 600 см |
| Длина столешницы | 600 мм |
| Количество мест | 1 |
| Количество столов в группе | 1 шт |
| Опоры | МДФ |
| Рисунок | Зайчик |
| Столешница | МДФ крашеный |
| Стульчик | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 2 095 ₴




