Універсальна мобільна батарея Power Bank Hoco J72B 30000 mAh
Hoco J72B – компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко та безпечно зарядити будь-який із ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 30000 мАг. Оснащений двома вихідними роз'ємами USB для заряджання ваших гаджетів і по одному вхідному роз'єму Type-C і microUSB (для заряджання самої батареї).
Корпус батареї виготовлений із міцного пластику, що значно подовжує термін служби пристрою. На лицьовій стороні корпусу знаходиться LED-індикатор заряду батареї.
Особливості та переваги:
- підходить для підзарядки будь-якого зарядного пристрою від кабелю USB;
- дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої;
- можна використовувати зарядний пристрій для заряджання приладів з будь-яким роз'ємом, підбираючи необхідний кабель;
- компактні розміри та невелика вага;
- оснащений захистом від короткого замикання та перегріву.
Характеристики:
- Місткість акумулятора: 30000 мАг
- Кількість USB портів: 2
- Типи роз'ємів: micro USB, Type-C
- Вихідний струм: 2A
- Сумісні пристрої для смартфонів, планшетів, електронних книг, MP3, MP4 плеєрів і т.д.
- Сумісні бренди: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, ZTE, Nokia, Motorola, Meizu та всі інші виробники
Комплектація:
- повербанк,
- кабель,
- упаковка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 565 г |
| Высота | 41 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 069 ₴





