Універсальна мобільна батарея Borofone BJ8 Extreme 30000mAh 2хUSB
Універсальна мобільна батарея Borofone BJ8 – портативний акумулятор, потужністю 30000 mAh. Оснащений двома USB виходами, які дозволяють заряджати одночасно два пристрої. Крім цього, павербанк має LED-цифровий дисплей з індикатором рівня заряду, а також стильну дзеркальну поверхню.
Характеристики:
- Місткість: 30000 mAh 111Wh.
- Номінальна ємність: 17700mAh.
- Вхід: Micro-USB/Type-C – 5V/2A.
- Вихід: загальний вихід USB – 5V/2A, один порт – 5V/2A.
- Матеріал: ABS + вогнетривка PC + літій-полімерна батарея.
- Розміри: 161 * 82 * 32 мм.
- Вага: 680 г.
Комплектація:
- повербанк,
- кабель,
- Упаковка.
Сумісні пристрої: для смартфонів, планшетів, електронних книг, MP3, MP4 плеєрів та ін.
Сумісні бренди: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, ZTE, Nokia, Motorola, Meizu та всі інші виробники.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB |
| Материал корпуса | Пластик |
| Особенности | Индикатор уровня заряда, Быстрая зарядка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 680 г |
| Высота | 32 мм |
| Длина | 161 мм |
| Ширина | 82 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 569 ₴








