
Універсальна мобільна батарея Power bank Borofone BJ19B PD20W+QC3.0 30000 mAh (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 359 ₴
- Нет в наличии
- Код: 900607
+380 (67) 273-25-01
Універсальна мобільна батарея Power bank Borofone BJ19B PD20W+QC3.0 30000 mAh
Borofone BJ19B PD20W+QC3.0 - компактна універсальна батарея, яка дозволить швидко і безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 30000 мАг. Технологія швидкого заряджання дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й зовнішній акумулятор. Оснащений вихідними роз'ємами USB та Type-C для заряджання ваших гаджетів і по одному вхідному роз'єму Type-C та microUSB (для заряджання самої батареї).
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику, що значно подовжує термін експлуатації пристрою. На лицьовій стороні корпусу є LED-індикатор заряду батареї.
Особливості та переваги:
- підходить для підзарядки будь-якого пристрою, що заряджається від кабелю USB;
- дозволяє одночасно заряджати 2 пристрої;
- ємності акумулятора вистачає до 6-8 підзарядок;
- технологія швидкого заряджання;
- невелика вага;
- ремінець для зручного транспортування;
- оснащено захистом від короткого замикання та перегріву.
Характеристики:
- Виробник: Borofone (сертифікований виробник)
- Тип: універсальна батарея
- Ємність акумулятора: 30000 мАч
- Кількість USB портів: USB і Type-C
- Типи роз'ємів: micro USB, Type-C
- Вихідний струм: 3A
- Швидка зарядка: Power Delivery / Quick Charge 3.0
- Комплектація: повербанк, кабель, упаковка
- Сумісні пристрої: для смартфонів, планшетів, електронних книг, MP3, MP4 плеєрів та ін.
- Сумісні бренди: Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei, Oppo, Vivo, ZTE, Nokia, Motorola, Meizu та всі інші виробники
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 3000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Особенности | Ремешок на руку |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 586 г |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 138 мм |
| Ширина | 68 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 359 ₴




