Універсальна мобільна батарея Borofone BJ14B 30000 mAh
Borofone BJ14B - павербанк з великою потужністю, який дозволить зарядити смартфон кілька разів. Оснащений Led-дисплеєм, ліхтариком та ремінцем. Має два виходи USB, що дозволяє заряджати 2 пристрої одночасно.
Павербанк самостійно автоматично визначає оптимальні вихідні параметри, необхідні для швидкого, безпечного та ефективного заряджання. Також акумулятор обладнаний багаторівневою системою захисту, яка гарантує захист від стрибків напруги, короткого замикання, перегріву та перезарядження.
Особливості:
- Місткість: 30000 mAh
- Тип акумулятора: літій-полімерний
- Вхідний струм Micro USB та USB-C: 5V/2.1A
- Вихідний струм USB 1: 5V/1A
- Вихідний струм USB 2: 5V/2.1A
- LED індикатор рівня заряду
- Розмір: 144*70*41 мм;
- Вага: 606 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Емкость аккумулятора | 30000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Особенности | Фонарик |
| Разъемы | micro USB |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальная батарея |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 606 г |
| Высота | 41 мм |
| Длина | 144 мм |
| Ширина | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴







