Світильник бра палка 100 см 20W метал
Світлодіодний світильник виготовлений з литого матового під тиском товстого алюмінієвого матеріалу, який нелегко деформувати. Завдяки якісному ґноту немає необхідності замінювати лампочку. Зовнішня стіна висвітлюється вгору та вниз, пройшла випробування на старіння та перевірку зовнішнього вигляду. Це може запобігти подряпинам на людському тілі по краях і кутах.
М'які та теплі тони світлодіодного освітлення створюють яскраву атмосферу. Низьке енергоспоживання, відсутність шкідливих хімікатів.
Сучасні світлодіодні ліхтарі розроблені з урахуванням простоти установки: лише 3 кроки, щоб замінити старі ліхтарі на ганку біля вхідних дверей.
У комплект поставки входять схеми та проводка для встановлення, яку можна легко підключити та закріпити на стіні. ДЛЯ їдальні, вітальні, спальні, кімнати для дівчаток, передпокою, кімнати, готелі і т.д.
Світлодіодні настінні світильники пройшли випробування на старіння та перевірку зовнішнього вигляду, а безпека за напругою та потужністю відповідає специфікаціям. Середній робочий час може досягати 50 000 годин. Якщо у вас є питання, будь ласка, зв'яжіться зі службою підтримки клієнтів, ми надамо вам найкращий сервіс.
Характеристики:
- Розміри: 100 см
- Лампи: 1шт x 20Вт (LED, 7000K)
- Світло: холодне біле
- Плафон: Метал/Чорний.
- Підстава: Метал / Чорний
- Ступінь захисту: IP20.
- Лампа у комплекті: LED модуль.
- Живлення: від мережі 220В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество источников света | 1 |
| Материал каркаса | металл |
| Материал плафона, подвесок | Металл |
| Мощность лампы | 20 Вт |
| Напряжение сети | 220 В |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Стиль исполнения | Минимализм |
| Тип лампы | LED модуль |
| Цвет | Черный |
| Цвет плафона | Черный |
| Цвет свечения | Холодный белый |
| Цветовая температура | 7000K |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
- Цена: 3 399 ₴








