Надлегкий нейлоновий одномісний гамак Naturehike
Одномісний гамак Naturehike створений спеціально для любителів активного відпочинку, походів, пікніків та подорожей. Гамак дуже легко складається, важить менше 300 грамів і займе мінімум місця в сумці або в рюкзаку. Зроблений із якісного, міцного матеріалу 30D codura. У комплекті чохол для зберігання, мотузки та карабіни для кріплення.
Особливості:
- одномісний;
- стійкий до розриву матеріал;
- вологостійкий;
- в комплект входять дві мотузки та два карабіни, для встановлення;
- легко збирається в зручний чохол, що входить до комплекту.
Кольори в наявності: Зелений, Сірий
наявність кольору уточнюйте у менеджера-консультанта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина ложа | 290 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал ложа | нейлон |
| Состояние | Новое |
| Тип гамака | Одноместный |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Цвет | Зелёный |
| Ширина ложа | 148 мм |
| Габаритные размеры гамака | |
| Вес | 0.6 кг |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 148 мм |
| Комплектация гамака | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 269 ₴




