Тактичний рюкзак 52л з тканини Oxford
Рюкзак тактичний 52л відмінно підходить для військових, полювання, риболовлі, туристичних походів, подорожей та спорту. Рюкзак виконаний із міцної тканини Oxford. Ергономіка рюкзака та матеріали дозволяють зберігати його форму незалежно від завантаження. Зручне та надійне кріплення ременів та лямок сприяє надійній фіксації рюкзака на спині та комфортному його використанню навіть за необхідності швидко пересуватися.
Рюкзак об'ємом 52 л – це ергономічний рюкзак, призначений для коротких виходів та ідеально підходить як для польових, так і для міських умов.
Кількість відділень: 2 великих та 1 додаткових у передній частині відділу.
Особливості рюкзака:
- ергономічні, м'які плечові ремені;
- кріплення для додаткових речей (система MOLLE);
- регульований по довжині пояс, з застібкою фастекс;
- 3 знімні підсумки
- міцні стропи;
- м'який ущільнений шар для рівномірного розподілу навантаження на спину.
Кольори в наявності: Чорний, Камуфляж, Чорний пітон, Хакі пітон, Зелений, Мультикам, Хакі
наявність кольору уточнюйте у менеджера-консультанта
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Оксфорд |
| Объем | 52 л |
| Особенности | Водоотталкивающая пропитка, Система быстрого сброса, Отстегиваемые карманы, Боковая стяжка, Грудная стяжка, Система подвески Molle, Поясной ремень |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Цвет | Хаки |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 52 см |
| Длина | 44 см |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴










