Бінокль астрономічний Borwolf 10-380X100 із зумом
Потужний астрономічний бінокль Borwolf 10-380X100 з змінною кратністю для панорамних спостережень та детального вивчення об'єктів. 10х - кратне збільшення створює максимально яскраве зображення з широким полем огляду. 380 - кратне збільшення наближає об'єкти, що зацікавили, для детального вивчення. 60-міліметрові об'єктиви ефективно збирають світло та забезпечує відмінну видимість уночі.
Особливості:
Повне покриття, що просвітлює
Застосування технології повного покриття лінз, що просвітлює, забезпечує максимально можливе зниження світлових втрат і створює яскраву, контрастну картинку на виході.
Схема Paul
Завдяки рознесеним оптичним осям створює об'ємне зображення та чудово проводить світло, а простота виготовлення обумовлює надійність та невисоку ціну таких приладів.
Вологозахищеність
Герметичний корпус захищений від проникнення всередину води та пилу, що дозволяє використовувати прилад за будь-якої погоди.
Призми Bak-4
Призми з преміального скла Bak-4, що має найбільш ефективний коефіцієнт заломлення світла, забезпечують чітке зображення без спотворень по краях.
Вага бінокля складає 980г, габарити 24x20x7.5cm. У комплекті поставки сумка чохол, серветка для протирання лінз, ремінець
Характеристики:
- Вага – 0.98 кг
- Водостійкість – так
- Висота – 75 мм
- Діаметр об'єктива – 75 мм
- Довжина – 240 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.98 кг |
| Водостойкость | Да |
| Высота | 75 мм |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Диаметр объектива | 75 мм |
| Длина | 240 мм |
| Максимальная кратность | 380 х |
| Материал корпуса | Прорезиненный металл |
| Минимальная кратность | 10 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 200 мм |
- Цена: 4 049 ₴










