Надувний ламзак диван Naturehike NH20FCD06
Ламзак – надувний диван для занять туризмом та активним відпочинком. Колір виробу – сірий. Модель характеризується новим та вдосконаленим дизайном. Вона здатна утримати оптимальну кількість повітря, щоб якомога довше залишатися в надутому положенні. Матеріал – міцний та довговічний водонепроникний поліестер (210T), що відрізняється малою вагою та має захист від розривів. Цей надувний диван може витримувати вага до 120 кілограмів.
Надувати диван легко і просто. Наповніть його повітрям, загорніть краї, застебніть, і ламзак готовий до експлуатації. Виріб компактно складається, його зручно зберігати. Використовувати надувний диван ви можете в різних видах активного відпочинку: наприклад, під час фестивалів серед природи, вечірки біля басейну, на пляжі, в інших ситуаціях.
У надутому положенні розміри виробу становлять 180х70х52 сантиметри. У складеному положенні: 45х24 сантиметри. Вага становить близько 720 грам.
Характеристики:
- надувний диван для туристичної діяльності та активного відпочинку;
- колір моделі – сірий;
- новий та покращений дизайн;
- легко використовувати;
- просто надувається;
- міцний та надійний;
- здатний витримати вагу до 120 кілограм;
- кишені для зберігання невеликих предметів;
- матеріал: водонепроникний поліестер (210T);
- габарити у надутому положенні: 180*70*52 сантиметри;
- габарити у складеному положенні: 45*24 сантиметри;
- важить приблизно 720 грам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал | ПВХ |
| Состояние | Новое |
| Тип | Надувной диван |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.72 кг |
| Высота | 52 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Ширина | 180 мм |
- Цена: 1 180 ₴



