Навіс баша Viper Tactical Multicam
Тент туристичний - це легкий навіс, який можна використовувати для захисту від дощу та сонця.
Характеристики:
- Можна використовувати як чохол для спальні, простирадло для екстреного перенесення або для маскування спорядження.
- Дев'ять укріплених петель по краю.
- Латунні лювери по кутах і посередині.
- Ідеально підходить для полювання, риболовлі, кемпінгу або виконання тактичних завдань в польових умовах.
- У комплекті з нейлоновим чохлом з фіксатором для транспортування.
- Матеріал: повністю водонепроникний нейлон з подвійним поліуретановим покриттям.
- Розміри: 170 x 260 см.
- Вага: 545 р.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Вес | 0.545 кг |
| Цвет | Камуфляж |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Длина | 260 см |
| Назначение | Кемпинговые |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Тент |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 170 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴



