Колонки DEFENDER G11 - акустична система 2.1.
Наявність слота для карт пам'яті стандарту Micro-SD або USB дозволяє відтворювати музичні файли без використання комп'ютера. Достатньо вставити в слот карту із записаними на ній WAV- або MP3-файлами – і можна насолоджуватися музикою.
Вбудований тюнер перетворює колонку на повноцінний радіоприймач. Ви завжди зможете послухати ваші улюблені радіо або музику.
Корпус колонок забезпечує високу якість звуку на всьому діапазоні частот. Зручний регулятор дозволяє швидко налаштувати необхідний рівень звуку.
Ідеально вписується у сучасний інтер'єр.
Найкраще співвідношення якість/потужність звуку серед аналогічних товарів Defender.
Особливості:
- Світлодіодна підсвітка
- Підтримка USB-накопичувачів та MicroSD-карт
- Вбудований MP3-плеєр
- Вбудований FM-приймач
- Бездротовий зв'язок Bluetooth
Характеристики:
- Бренд: DEFENDER
- Модель: G11
- Інтерфейс бездротового зв'язку: Bluetooth 5.0
- Сумарна вихідна потужність (RMS): 11 Вт
- Потужність сателітів (RMS): 2 х 3 Вт
- Потужність сабвуфера (RMS): 5 Вт
- Діапазон частот: 45 - 18000 Гц
- Діапазон частот сабвуфера: 45 – 200 Гц
- Діапазон частот сателітів: 200 – 18000 Гц
- Розмір динаміків сателіту: 2 х 2"
- Розмір динаміків сабвуфера: 3"
- Опір динаміків: 8 Ом
- Радіочастотний діапазон: 87.5 – 108 МГц
- Підтримка карток пам'яті: Micro-SD
- Максимальний об'єм картки пам'яті: MicroSD 32 ГБ
- Формати відтворення аудіо: MP3
- Тип інтерфейсу: mini-Jack (3.5 мм)
- Живлення: від USB, 5 В
- Регулятори: загальна гучність
- Звукова схема: моно, 2.1
- Матеріал корпусу: Пластик
- Довжина кабелю: 0.85 м
- Довжина кабелю живлення: 0.94 м
- Довжина кабелю між сателітами: 2.1 м
- Довжина AUX-кабелю: 0.94 м
- Розмір: 165 x 133 x 340 мм
- Вага: 1.02 кг
Комплектація:
- Колонки DEFENDER
- Інструкція
- Коробка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Беспроводные возможности | Bluetooth |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество полос | 2 |
| Максимальная мощность | 12 Вт |
| Максимальная частота | 18000 Гц |
| Материал корпуса | Пластик |
| Минимальная частота | 45 Гц |
| Назначение | Акустическая установка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Компьютерная |
| Тип акустической системы | Активная |
| Цвет корпуса | Черный |
| Чувствительность | 80 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.02 кг |
| Высота | 133 мм |
| Глубина | 340 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | AUX-вход, USB, jack 3.5 мм, micro USB, mini USB |
| Особенности | FM-приемник, Подключение к ПК, Тюнер |
| Поддерживаемые карты памяти | SD, TF Card, microSD |
| Суммарная мощность звука | 11 |
| Тип питания | USB-порт, Аккумулятор |
| Формат акустики | 2.1 |
Информация для заказа
- Цена: 1 329 ₴







