
Масажна подушка Jinkairui R7-1 Mini Vibration Масажер для шиї і спини (6 кнопок 16 пальців) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 799 ₴
- Нет в наличии
- Код: 7616160
Масажна подушка Jinkairui R7 Масажер для шиї і спини (6 кнопок 16 пальців)
JinKaiRui це новий тип подушки для масажу шиї з інфрачервоною функцією нагріву, яка може поліпшити циркуляцію крові. Подбайте про своє здоров'я. Подушка допоможе Вам зняти біль у ниючих м'язах і знову відчувати себе комфортно. Масажна подушка сприяє циркуляції крові і ефективно знімає втому з усього тіла. З 16 масажними кульками і функцією підігріву, розминаючи і імітуючи рухи рук справжнього масажиста, допомагає розслабити і зняти м'язову напругу в автомобілі, офісі і вдома. Ви можете масажувати шию, нижню і верхню частину спини, плечі, поперек, талію, ноги, литки і так далі.
Особливості:
- З 16 масажними кульками
- Режим обертання проти годинникової стрілки і зворотного ходу
- 15 Хвилин автоматичного відключення
- З адаптерами змінного і постійного струму
- Дозволяє масажувати шию, нижню і верхню частину спини, плечі, поперек, талію, ноги, сідниці і так далі
- Ідеально підходить для використання на автомобільних сидіннях і стільцях.
Параметри продукту:
- Номер моделі: R7-1
- Номінальна напруга: 12 В
- Вага брутто: 1,5 кг
- Колір: світло-коричневий
- Номінальна потужність: 24 Вт
- Встановлений час: 15 хв.
Комплект:
- Масажна подушка для шиї
- Керівництво по експлуатації англійською мовою
- Шнур живлення
- Автомобільний адаптер
Офісні працівники з-за сидячого способу життя потребують в такому масажі
Насолоджуйтеся масажем під час короткої перерви в офісі.
Ефективно знімає біль в спині і шиї. Масаж шиї і спини.
Перед сном. Зробіть спа масаж вдома, щоб поліпшити свій сон.
Використовуйте 15 хвилин в день. Автоматично відключається, щоб уникнути надмірного масажу. Давайте насолоджуватися їм безпечно.
Масажні головки виробляють комфорт. 16 масажних роликів (по 8 з кожного боку).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Вид массажного воздействия | Массаж Шиацу, Инфракрасное прогревание, Разминание, Роликовый массаж |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное время непрерывной работы | 15 мин |
| Мощность | 24 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Область массажа | Руки, Плечи, Бедра, Талия, Верхняя часть спины, Спина, Поясница, Воротниковая зона, Ягодицы, Ступни, Шея |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество роликов | 16 |
- Цена: 1 799 ₴









