
Масажна накидка матрац Benbo AM-311 (AM-301А) Масаж шиї і всього тіла з підігрівом Q-STORE -shopping-without-problems-
6 949 ₴
- Нет в наличии
- Код: 311544
Масажна накидка матрац Benbo AM-311 Масаж всього тіла з підігрівом
Ця багатофункціональна масажна накидка з функцією масажу шиї підійде для всієї родини, має ергономічний і разом з тим стильний дизайн, зрозуміле і зручне управління з пульта дистанційного керування і охоплює майже всі частини тіла.
Популярна нова модель масажна накидка з масажем шиї, підігрівом, вібрацією. Масажний матрац, масажна накидка, багатофункціональний масаж з нагріванням, матрац з обігрівом для масажу тіла, універсальний електричний масажер, масажна накидка для машини і від електрики – це все Benbo AM-311 А.
Масаж шиї - чудовий спосіб зміцнити і тонізувати втомлені м'язи. Масаж шийно - комірцевої зони відноситься до лікувально - профілактичних процедур, які здатні як надавати позитивний вплив на загальний стан здоров'я, так і сприяти якнайшвидшому лікуванню різних захворювань, погано піддаються методів класичної терапії.
Нижче Ви можете подивитися відео, як працює масажна накидка.
Безліч режимів роботи масажного матраца Benbo AM - 301A дозволяє зняти головний біль, зняти втому. Максимальна дія знімає втому м'язів, усуває їх твердість у пасивному стані і набряклість.
Масажний матрац з нагріванням Benbo застосовується для:
- позбавлення від защемлення нервових закінчень
- поліпшення кровообігу
- підвищення пружності і гнучкості м'язів
- поліпшення постачання клітин киснем
- підвищення працездатності, поліпшення пам'яті
- стабілізації тиску
- нормалізації порушеного сну
- підвищення фізичної активності
Масажна накидка, матрац може використовуватися в різних положеннях - на дивані, ліжку, підлозі і т. д., сидячи або лежачи. Масажна накидка Benbo AM-301A має функцію нагрівання в області попереку, яка також допоможе більше прогрітися і розслабитися.
Характеристики:
- Модель: Benbo AM-301A
- Масаж: роликовий, вібраційний
- Підігрів: є
- Потужність : 25 W
- Харчування: 220 В, 50Hz
- Довжина шнура: 1.8 м
- Розмір: 175*60 див.
- Вага: 3.8 кг Га
Наше життя настільки стрімка, що необхідно постійно перебувати в тонусі, щоб встигати переробити купу важливих справ. Після такого метушливого дня до вечора вже просто немає сил. Тривале сидіння в офісі за комп'ютером висловлюється м'язовими і головними болями.
МАСАЖНА НАКИДКА МОЖЕ СТАТИ ВАШИМ НЕЗАМІННИМ ПОМІЧНИКОМ !
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BenBo |
| Вид массажного воздействия | Вибрация, Инфракрасное прогревание, Роликовый массаж |
| Возможность выбора области массажа | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Область массажа | Бедра, Нижняя часть спины, Шея, Руки, Спина, Ягодицы, Талия, Верхняя часть спины, Плечи, Икры, Лодыжки, Поясница, Вся спина |
| Потребляемая мощность | 25 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Массажная накидка |
| Тип массажной накидки | Роликовая |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Коричневый |
| Частота | 50 Гц |
| Дополнительные характеристики | |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Функция подогрева | Да |
- Цена: 6 949 ₴









