
Автохолодильник Ranger Cool 20L RA 8847 Міні холодильник Нагрівання та охолодження Q-STORE -shopping-without-problems-
3 024 ₴
- Нет в наличии
- Код: 884747
Автохолодильник Ranger Cool 20L RA 8847 Нагрів + охолодження
Холодильник для автомобіля – це вже давно не розкіш, наші моделі користуються великим попитом. Сучасний автохолодильник Ranger Cool 20L здатний не лише охолоджувати, а й підігрівати продукти. Підходить для людей, хто багато часу проводить у дорозі – далекобійники, міжміські та міжнародні автобуси, екскурсійні автобуси і любителі автомобільних подорожей. Холодильник збереже продукти свіжими, а напої охолодженими. Для зручності використання оснащений ручкою. Внутрішня частина має перегородку, завдяки чому можна розділити об'єм холодильника на 2 відсіку. Корпус з ударостійкого, міцного пластику, захищає від пошкоджень. Основна відмінність від інших аналогічних моделей, є 2 режиму харчування. Можливість роботи від електромережі 220V і підключення в автомобілі 12V.
Також ідеально підходить автохолодильник Ranger Cool 20L для відпочинку за містом, на морі, біля річки, на полюванні. Дана модель знижує температуру на 15 -18 градусів, з навколишнім середовищем. При необхідності будь-яку їжу можна розігріти до 55 градусів. У автохолодильнике Ranger Cool 20L передбачені:
— Максимальний режим — дозволяє швидко охолоджувати або нагрівати;
—Екорежим — який автоматично регулює температуру, для споживання якомога менше енергії.
Холодильник для автомобіля місткий, міцний, легкий у догляді та ремонті, виглядає дуже стильно.
Споживання енергії:
220V: режим охолодження– 50W, режим нагріву - 45W,
12V: режим охолодження– 45W, режим нагріву - 42W.
Гарантія 1рік.
- Обсяг – 20 літрів;
- Два відділення;
- Режим роботи: охолодження, нагрівання;
- Живлення, V: 12, 220;
- Матеріал: пластик;
- Тип завантаження: зверху;
- Розмір: 39x 25.5×42.0 см
- Вага: 4,5 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Индикатор охлаждения/нагрева | Да |
| Индикатор работы | Да |
| Индикатор температуры | Да |
| Общий объем | 20 л |
| Потребляемая мощность | 45 Вт |
| Режимы работы | Охлаждение, Нагрев |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 12 В, Сеть 24 В, Сеть 220 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Бесшумная работа | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Термостат | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.5 кг |
- Цена: 3 024 ₴








