
Масажна подушка Jinkairui R7 Big Масажер для шиї і спини (6 кнопок 16 пальців) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 599 ₴
- Нет в наличии
- Код: 761615
Масажна подушка Jinkairui R7 Масажер для шиї і спини (6 кнопок 16 пальців)
JinKaiRui це новий тип подушки для масажу шиї з інфрачервоною функцією нагріву, яка може поліпшити циркуляцію крові. Подбайте про своє здоров'я. Подушка допоможе Вам зняти біль у ниючих м'язах і знову відчувати себе комфортно. Масажна подушка сприяє циркуляції крові і ефективно знімає втому з усього тіла. З 16 масажними кульками і функцією підігріву, розминаючи і імітуючи рухи рук справжнього масажиста, допомагає розслабити і зняти м'язову напругу в автомобілі, офісі і вдома. Ви можете масажувати шию, нижню і верхню частину спини, плечі, поперек, талію, ноги, литки і так далі.
Особливості:
- З 16 масажними кульками
- Режим обертання проти годинникової стрілки і зворотного ходу
- 15 Хвилин автоматичного відключення
- З адаптерами змінного і постійного струму
- Дозволяє масажувати шию, нижню і верхню частину спини, плечі, поперек, талію, ноги, сідниці і так далі
- Ідеально підходить для використання на автомобільних сидіннях і стільцях.
Параметри продукту:
- Номер моделі: R7-1
- Номінальна напруга: 12 В
- Вага брутто: 1,5 кг
- Колір: світло-коричневий
- Номінальна потужність: 24 Вт
- Встановлений час: 15 хв.
Комплект:
- Масажна подушка для шиї
- Посібник з експлуатації англійською мовою
- Шнур живлення
- Автомобільний адаптер
Офісні працівники через сидячий спосіб життя потребують такого масажу
Насолоджуйтесь масажем під час короткої перерви в офісі.
Ефективно знімає біль у спині та шиї. Масаж шиї та спини..
Перед сном. Зробіть спа масаж, щоб поліпшити свій сон.
Використовуйте 15 хвилин на день. Автоматично вимикається, щоб уникнути надмірного масажу. Давайте насолоджуватися їм безпечно.
Масажні головки виробляють комфорт. 16 масажних роликів (по 8 з кожного боку).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Jinkairui |
| Автомобильный адаптер | Да |
| Вид массажного воздействия | Массаж Шиацу, Инфракрасное прогревание, Разминание, Роликовый массаж |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Максимальное время непрерывной работы | 15 мин |
| Мощность | 24 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Область массажа | Руки, Плечи, Бедра, Талия, Верхняя часть спины, Спина, Поясница, Воротниковая зона, Ягодицы, Ступни, Шея |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Цвет корпуса | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество роликов | 16 |
- Цена: 2 599 ₴









