Масажер на липучках Geizer 85W для спини, шиї, ніг, тіла
Масажер Geizer 85W виробляє розслаблювальний ефект і знімає запальні процеси в м'язах по всьому тілу. Після тривалого використання масажера від компанії Geizer, ви назавжди забудете, що таке звична втома та біль у м'язових суглобах. Масажер на липучках і у вас залишаються вільні руки! Електромасажер для шиї та плечей призначений для проведення масажу з під'єднанням функції інфрачервоного прогрівання.
Переваги масажера:
- Електромасажер для всього тіла призначений для проведення масажу з під'єднанням функції інфрачервоного прогрівання.
- У корпус масажера вбудовані масажні ролики, які виконують одночасно масаж шиї та плечей.
- Обертові ролики швидко знімають втому та спазм м'язів. ШВИДКІСТЬ обертання роликів РЕГУЛЮЄТЬСЯ!
- Прилад має велику зону впливу — практично все тіло.
- ІЧ-прогрівання в кілька разів посилює весь ефект масажу.
- Унікальна форма масажера для тіла дає змогу використовувати його і як масажну подушку для спини та шиї, і як портативний масажер для інших зон.
- Контрольований напрямок і швидкість обертання дає змогу вибрати максимально комфортний режим.
Прилад ідеально підійде як молодим членам сім'ї, так і більш зрілим родичам — кожен зможе отримати масаж, необхідний саме йому! Завдяки масажеру виявляється не тільки швидка розслаблювальна дія, але й поліпшується загальне самопочуття й настрій, підвищується працездатність! Усього 5-10 хвилин масажу — і Ви знову у формі! Зупиніть свій вибір на цьому універсальному масажері для тіла — і Ви в будь-який момент зможете отримати професійний і якісний масаж проблемних ділянок, скоригувати фігуру та відновити тонус!
Характеристики:
- Тип масажу: Роликовий
- Роликів: 2 пари
- Інфрачервоне прогрівання: є
- Програм масажу: 2
- Швидкість обертання роликів: 3
- Напруга: 220-240/12В
- Потужність: 85 Вт
- Габарити:50*45*25
- Вага: 2100 грамів
- Автоматичне вимкнення
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Германия |
| Вид массажного воздействия | Роликовый массаж |
| Высота | 45 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество программ | 2 шт |
| Область массажа | Бедра, Плечи, Поясница, Спина, Шея, Ягодицы, Верхняя часть спины |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Вес | 2.1 г |
| Напряжение | 12 В |
| Количество режимов интенсивности массажа | 3 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Возможность выбора области массажа | Да |
| Длина | 50 см |
| Потребляемая мощность | 85 Вт |
| Тип | Массажная накидка |
| Тип массажной накидки | Роликовая |
| Форма | Подкова |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 2 639 ₴







