
Аналогова камера відеоспостереження - циліндр 1200 TVL SMTKEY SAH200-B-3.6, фокусна відстань 3.6мм Q-STORE
1 820 ₴
1 550 ₴
- Готово к отправке
- Код: 101241-3.6
Мініатюрна аналогова циліндрична камера відеоспостереження 1200 TVL з різними кутами огляду
Циліндрична аналогова камера відеоспостереження SMTKEY SAH200-B - являє собою мініатюрну камеру відеоспостереження в циліндричному корпусі, розмірами 78 х 20 мм, яка має 1/3" CCD сенсор, високу роздільну здатність 1200 TVL і аналоговий стандарт відеосигналу CVBS. Також у комплекті є кріплення на будь-яку плоску поверхню.
Залежно від модифікації, камера може мати один з варіантів фокусної відстані об'єктива, від якого залежить кут огляду:
- Фокусна відстань 2,8 мм – горизонтальний кут огляду 90 градусів.
- Фокусна відстань 3,6 мм - горизонтальний кут огляду 73 градуси.
- Фокусна відстань 6 мм - горизонтальний кут огляду 44 градуси.
- Фокусна відстань 8 мм - горизонтальний кут огляду 33 градуси.
- Фокусна відстань 12 мм – горизонтальний кут огляду 22 градуси.
- Фокусна відстань 16 мм - горизонтальний кут огляду 17 градусів.
Перевагою аналогової відеокамери є можливість прямого підключення до телевізора або монітора для відображення картинки, оскільки вони підтримують аналоговий формат CVBS відеосигналу без будь-яких конвертацій.
Технічні характеристики
- Сенсор: 1/3" CCD.
- Роздільна здатність: 1200TVL.
- Стандарт відеосигналу: PAL.
- Тип відеовиходу: BNC.
- Напруга відеосигналу на відеовиході: 1.0Vp-p при 75 ohm.
- Гамма корекція: 0.45.
- Фокусна відстань об'єктива: 2.8/3.6/6/8/12/16 мм (залежно від модифікації).
- Живлення: DC 12 вольт.
- ІЧ підсвітка: відсутня.
- Відношення сигнал/шум: 48dB.
- Автоматичне посилення сигналу: є.
- Водонепроникність: немає.
- Вологозахист: є.
- Можливість використання на вулиці: є, але необхідно виключити пряме попадання дощу на камеру.
- BLC: автоматичний.
- Температура експлуатації: від -15 до +50 градусів.
- Розмір (без кріплення): 78 х 20 мм.
Комплектація
- Камера відеоспостереження – 1 шт.
- Кріплення – 1 шт.
Увага! Блок живлення 12 вольт не входить до комплекту і може бути доукомплектований за вашим бажанням. За потреби - вкажіть це у примітці до замовлення.
| Объектив | |
|---|---|
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Баланс белого | Автоматический |
| Вид | Цилиндрические |
| Возможность использования на улице | Да |
| Гарантия | 6 мес. |
| Диапазон рабочих температур | от -15 до +50 градусов |
| Дополнительные характеристики | аналоговый стандарт CVBS |
| Замер экспозиции | Автоматический |
| Инфракрасная подсветка | Нет |
| Материал корпуса | Металл |
| Микрофон | Нет |
| Объектив в комплекте | Монофокальный |
| Производитель и тип матрицы | 1/3" CCD |
| Рабочее напряжение | 12 вольт |
| Размер матрицы | 1/3" |
| Размеры | 78 х 20 мм |
| Разрешение | 1200 ТВЛ |
| Тип | Проводные |
| Цветная сьемка | Да |
| теги | мини, недорогие |
- Цена: 1 550 ₴





