
Чохол Mzavod для мангалу-барбекю Прометей-Гефест на 12 шампурів сірий Q-STORE -shopping-without-problems-
1 613 ₴
1 290 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1079310007008
Наш Чохол, спеціально створений для мангалу-барбекю Прометей-Гефест на 12 шампурів, забезпечує повну комплектність, захист від негативних впливів.
Збереження комплектності. Чохол забезпечує надійне зберігання не тільки мангала, але і шампурів або іншого приладдя, необхідних для приготування шашликів.
Захист від негативних впливів. Матеріал Оксфорд, з якого виготовлений чохол, здатний витримати суворі умови довкілля, ультрафіолетове випромінювання та механічні впливи. Завдяки цьому наш чохол прослужить вам довгі роки, зберігаючи ваш мангал в ідеальному стані.
Купуйте наш чохол сьогодні і насолоджуйтесь бездоганним станом вашого мангалу в будь-який час і в будь-якому місці!
Розміри (ДШВ), см: 103х40х111см
Щільність: 390
Мангал Завод - Якісно та Прозоро









| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.3 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 1110 мм |
| Длина | 1030 см |
| Тип | Мангал |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 400 см |
- Цена: 1 290 ₴






