Тент-парус від польського бренда Springos — це аксесуар для затінення місця відпочинку на свіжому повітрі. Завдяки своїй простоті й універсальності можна створити безліч комбінацій його використання. Ідеально підходить для балкона, тераси або саду.
Тент квадратної форми, має розміри 4 x 4 м. Високотехнологічна акрилова тканина з тефлоновими нитками гарантує довговічність і стійкість за будь-яких погодних умов. Рівень затінення досягає 90%, крім того, є фільтр від ультрафіолетового випромінювання. Матеріал має спеціальне гідрофобне покриття, отже, несподівані дощі не стануть для вас сюрпризом. Тент компактно складається, що дасть змогу легко зберігати його в міжсезоння, а також взяти із собою в подорож.
ОСОБЕННОСТИ:
- розмір: 4 x 4 м
- акрилова тканина 160 г/м2
- кільця з неіржавкої сталі
- монтажний шнур у комплекті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Springos |
| Страна производитель | Польша |
| Вес | 2.56 кг |
| Материал | Полиэстер |
| Наличие люверсов | Да |
| Особенности | Солнцезащита, Водонепроницаемость |
| Площадь | 20 кв.м |
| Цвет | Желтый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 14 дней |
| Декорирование | Однотонные модели |
| Длина | 4 см |
| Дополнительные характеристики | Плотность 160 г/м²; Защита от UV; Гидрофобное покрытие |
| Каркас | Не применяется |
| Комплектация | Тент; Шнурок для крепления |
| Размеры | 4 x 4 м |
| Страна регистрации бренда | Польша |
| Тип | Тент |
| Форма | Квадратный |
| Ширина | 4 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 499 ₴










