
Мангал-барбекю Mzavod Геліос на 12 шампурів 4мм Q-STORE -shopping-without-problems-
12 638 ₴
10 110 ₴
- Готово к отправке
- Код: 1070910100007
Відкрийте справжню гастрономічну насолоду з нашим високоякісним Мангалом-барбекю Геліос на 12 шампурів 4 мм!
Виготовлений із сертифікованої сталі високої якості та створений із застосуванням передової технології лазерного різання, наш мангал забезпечує неперевершене поєднання міцності та естетичної привабливості.
Завдяки серійному виробництву, ми можемо запропонувати вам доступне рішення без втрати якості.
Кожна деталь мангалу з розбірною дровницею, виготовлена виключно з нетоксичних матеріалів, проходить суворий контроль якості, гарантуючи його надійність не менше 20 років.
Жарівня-барбекю з кришкою та термометром виконана зі сталі товщиною 4 мм і покрита чорною термостійкою емаллю, що має високий ступінь захисту від температурних впливів до 800°C.
Кришка-барбекю зручна для використання завдяки петлям і фіксаторам, які закріплюють її у відкритому положенні. Повітровідвідний клапан на кришці дає змогу контролювати температуру всередині барбекю. Кришку-барбекю вдало доповнює Термометр, що дає змогу контролювати температуру всередині жаровні. Також кришка обладнана зручною дерев'яною ручкою.
З місткою розбірною дровницею нашого мангалу ви зможете мати постійний доступ до дров, що дозволить приготувати більше страв з неповторним ароматом, який незрівнянний з готуванням на дровах. З одного боку ніжки обладнані колесами для зручного та швидкого переміщення мангалу. Також до дровниці кріпляться дві знімні бічні полиці-ручки.
Стильний дизайн та елегантність мангалу з полицею для дров зроблять його чудовим доповненням до вашого саду або патіо.
Комплект поставки: жаровня-барбекю з термометром - 1 шт., стійка коротка з колесом - 2 шт., стійка довга - 2 шт., рамка в зборі - 2 шт., бічна полка-ручка - 2 шт., болт М6 - 24 шт., болт М6х45 - 2 шт., гайка М6 - 2 шт., металева решітка гриль - 1 шт.
Розміри жаровні-барбекю (ДШВ), мм: 810х320х275
Метал: 4 мм
Покриття: термостійка фарба 800°С
Загальні габарити мангалу у зібраному вигляді (ДШВ), мм: 1336х416х1070
Покриття дровниці та полиць: полімерно-порошкове
Вага без упаковки: 35 кг.
Мангал Завод - Якісно та Прозоро




| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Вместимость шампуров | 11-15 (шт) |
| Встроенный термометр | Есть (в крышке) |
| Комплектация крышкой | Есть |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Материал корпуса | Сталь |
| Покрытие корпуса | Жаростойкая эмаль |
| Состояние | Новое |
| Тип | Мангал |
| Тип топлива | Древесный уголь, дрова |
| Толщина корпуса | 4 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 35 кг |
| Высота | 1070 мм |
| Длина | 1336 мм |
| Ширина | 416 мм |
| Размеры рабочей поверхности | |
| Высота рабочей поверхности | 275 мм |
| Длина рабочей поверхности | 810 мм |
| Ширина рабочей поверхности | 320 мм |
| Дополнительные характеристики и комплектация | |
| Наличие дополнительной полки | 2 (шт.) |
| Цвет | Черный |
- Цена: 10 110 ₴









