
Офісний сейф CБП-1600/4 антрацитово-сірий Q-STORE -shopping-without-problems-
24 825 ₴
19 860 ₴
- Готово к отправке
- Код: 3023210600003
Сейфи офісні серії CБП призначені для зберігання документів. Сейфи обладнані касовим відділенням для збереження грошей та печаток.
Конструкція дверей – фальшпанель (внутрішня частина дверей зачинена додатковим листом металу). Товщина дверної конструкції 55 мм. Лицьова панель завтовшки 2+1 мм. У фальшпанелі розташовані комірки-кишені та гачки для різноманітного приладдя.
Чотирьохсекційний сейф, кожна секція має двері і закривається окремим замком сувальдного типу з 2 ригелями діаметром 18 мм (горизонтальне відмикання). Верхня секція обладнана касовим відділенням, що замикається замком Euro-lock із секретністю - 2000 комбінацій.
Сейф пофарбований порошковою фарбою, що надає йому приємного вигляду та захищає від корозії.
Габаритні розміри
Висота 160 см
Ширина 44 см
Глибина 36 см
Вага 71,3 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Metalzavod |
| Страна производитель | Украина |
| Количество секций | 4 |
| Наличие трейзера | Да |
| Тип замка | Механический ключевой |
| Толщина двери | 3 мм |
| Толщина стенок | 2 мм |
| Цвет | Антрацит |
| Общие | |
| Вес | 71.3 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество отверстий для крепления | 4 |
| Внешние размеры | |
| Внешняя высота | 1600 мм |
| Внешняя глубина | 360 мм |
| Внешняя ширина | 440 мм |
- Цена: 19 860 ₴









